Homeبلاگمقاله آموزشییوتیوب5 سایت برتر برای دانلود عکس‌های بدون کپی رایت

5 سایت برتر برای دانلود عکس‌های بدون کپی رایت

در این مقاله، به معرفی 5 سایت برتر برای دانلود عکس‌های بدون کپی رایت پرداخته شده است. این سایت‌ها منابع معتبر و قابل اعتمادی برای دسترسی به عکس‌های با کیفیت بالا برای استفاده در پروژه‌های مختلف هستند. با مطالعه این مقاله، شما قادر خواهید بود تا به راحتی به عکس‌های مورد نیاز خود بدون نگرانی از مشکلات حق تصویربرداری دسترسی پیدا کنید.

5 سایت برتر برای دانلود عکس‌های بدون کپی رایت برای یوتیوب

یوتیوب یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های آنلاین دنیا است که تولید محتوا در آن به صورت ویدیویی انجام می‌شود. به دلیل محبوبیت این سرویس اشتراک گذاری ویدیو، هر روز به تعداد علاقه‌مندان تولید محتوا در یوتیوب افزوده می‌شود.

اما آیا تمامی یوتیوبرها برای انجام کارهای ویدیوی خود تجهیزات حرفه‌ای دارند؟ مثلاً آیا همه آن‌ها برای ساخت موسیقی ویدیوهای خود از نوازندگان کمک می‌گیرند؟ خیر! بسیاری از یوتیوبرها برای آماده‌سازی محتوای ویدیویی خود از عکس‌ها، ویدیو‌ها و موسیقی‌های آماده استفاده می‌کنند.

در ظاهر این قضیه هیچ مشکلی ندارد اما مشکل زمانی ایجاد می‌شود که دانلود موسیقی، ویدیو و عکس دارای حق کپی رایت می‌شود و نمی‌توان آن‌ها را بعد از دانلود استفاده کرد!

اگر شما هم قصد دارید بدون نقض حق نسخه‌برداری، محتوایی جذاب در یوتیوب تولید کنید، با ما در این مطلب همراه باشید تا به معرفی بهترین سایت‌های دانلود محتوای بدون کپی رایت برای یوتیوب بپردازیم و در انتها با بهترین منبع ایرانی برای دانلود محتوا بدون کپی رایت یوتیوب آشنا شویم.

اگر قصد دارید در ادیت و تدوین ویدیوهای خود که برای یوتیوب تهیه می‌کنید، از عکس‌های متنوع و باکیفیت استفاده کنید، احتمالاً می‌دانید که فقط استفاده از موتور جستجوی گوگل کافی نیست. بسیاری از عکس‌هایی که گوگل به نمایش می‌گذارد، دارای حق کپی رایت هستند و استفاده از آن‌ها امکان‌پذیر نیست.

در ادامه 5 سایتی را معرفی می‌کنیم که به راحتی می‌توانید عکس‌های باکیفیت و مناسب و بدون حق نسخه‌برداری را دانلود کنید.

1. FreerangeStock

وبسایت FreerangeStock یکی از بهترین سایت‌های دانلود محتوای بدون کپی رایت برای یوتیوب سایت فریرنج است که بعد از عضویت رایگان کاربر، هزاران عکس استوک با وضوح بالا را بدون هیچ هزینه‌ای در دسترس قرار می‌دهد. تمامی تصاویر این سایت را می‌توان بدون نقض حقوق عکاس در تدوین ویدیوهای یوتیوب استفاده کرد.

2. Unsplash

5 سایت برتر برای دانلود عکس‌های بدون کپی رایت

Unsplash یکی از بزرگترین و پرکاربردترین سایت‌های تصاویر استوک بدون حق چاپ و حق امتیاز عکاس است. این وبسایت اکنون بیش از یک میلیون عکس دارد که تقریباً همه موضوعات را پوشش می‌دهند. عکاسان از سراسر جهان می‌توانند عکس‌های خود را بدون حق کپی رایت در این سایت بارگذاری می کنند.

3.Pexels

5 سایت برتر برای دانلود عکس‌های بدون کپی رایت

Pexels یک وب‌سایت دانلود رایگان برای ویدیو و عکساست. این سایت میلیون‌ها محتوای تصویری را با وضوح و اندازه‌های مختلف و متناسب با نیاز شما در اختیارتان قرار می‌دهد. برای استفاده از پکسلز حتی نیازی به ثبت نام در وب‌سایت ندارید؛ فقط کافی است نوع عکس یا ویدیوی مورد نیاز خود را جستجو و سپس آن را بدون داشتن کپی رایت دانلود کنید.
جالب است بدانید که پکسلز فقط تصاویری را که در وب سایت Pexels قرار دارند را نمایش نمی‌دهد! همچنین این وبسایت دانلود تصاویر بدون کپی رایت، عکس‌های سایر سایت‌های با کیفیت بالا مانند Little Visuals را نیز در سایت خود نمایش می‌دهد.

4. Flickr

5 سایت برتر برای دانلود عکس‌های بدون کپی رایت

این سایت، کتابخانه وسیعی از تصاویر با کیفیت بالا در اختیار دارد. Flickr یکی از بهترین کتابخانه‌های دانلود عکس بدون کپی رایت در اینترنت است؛ با وجود میلیون‌ها تصویر با کیفیت بالای این سیت، بعید است که به این زودی‌ها عکس‌های شما برای تولید ویدیو در یوتیوب تمام شود.

نکته‌ای که باید در مورد فلیکر به خاطر بسپارید این است که همه تصاویر این سایت برای استفاده، به‌صورت رایگان و بدون حق امتیاز ارائه نمی‌شوند. بعضی عکس‌ها دارای حق کپی رایت هستند و باید برای دانلود هزینه پرداخت کنید.

5. Life of Pix

با ورود به سایت لایف آو پیکس، می‌توانید هزاران تصاویر باکیفیت را ببینید و بدون حق کپی رایت برای کانال یوتیوب خود دانلود کنید. سایت Life of Vids، که در قسمت ویدیوها به آن اشاره کردیم، نیز وابسته به همین سایت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This is a staging environment